Personal

Erik Skjutare VD
Mobil: +46 705-65 70 17
erik.skjutare@borjesson.nu

Rachel Brownsword Säljchef
Mobil: +46 765-25 70 72
rachel.brownsword@borjesson.nu

Maria Skjutare Ekonomi
Mobil: +46 722-23 42 75
maria.skjutare@borjesson.nu

Rickard Elfström Lager & Logistik
Mobil: +46 703-49 70 15
rickard.elfstrom@borjesson.nu

Karin Ågren Produktutveckling & Produktion/Inköp
Mobil: +46 705-28 40 31
karin.agren@borjesson.nu

Matti Stenberg Säljrepresentant - Stockholmsområdet & Norrland
Mobil: +46 702-13 65 33
matti.stenberg@borjesson.nu

Leif Hansson Säljrepresentant - Norrland/Södra Sverige & Norge
Mobil: +46 739-86 17 58
info@leifkofektion.se

Kjell Sahlin Säljrepresentant - Mellersta & Västra Sverige
Mobil: +46 708-25 71 27
evergreen@telia.com

Caisa Johnsson Säljrepresentant - Stockholm
Mobil: +46 703-16 26 58
caisasthlm@hotmail.com

Finland

Markku Laukkanen Säljrepresentant - Östra & Södra Finland
Mobil: 0400-643 113
markku.laukkanen@trenico.inet.fi

Raimo Paatsio Säljrepresentant - Norra & Västra Finland
Mobil: 0400-264 548
raimo.paatsio@pb.inet.fi

Storbritannien

Sophia Stubbs-LaRosa Säljrepresentant - Storbritannien
Mobil: +44 787-638 03 74
sophiastubbslarosa@gmail.com   

Norge

Frits Stephansen Säljrepresentant - Norge
Mobil: +47 900 44018
fritsstephansen@hotmail.com

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.